نصب سازه غشایی

مرحله نصب سازه نیز می بایست همیشه جزئی از طراحی سیستم پارچه ای در نظر گرفته شود چراکه روش نصب سازه می تواند در طراحی دیتیل های سازه تاثیر گذار باشد.

سازه های بزرگ تر پارچه ای ممکن است که نیازمند تبدیل شدن به قطعات کوچک تری باشند، اگر محدوده وزن و اندازه های سازه مشخص شده باشدممکن است که سازه نیازمند ابزار اضافی باشد جهت ایجاد کشش در پارچه  و یا اجزایی که دارای محدودیت در اندازه هستند.

ترتیب مراحل نصب سازه می بایست تایید و بررسی شده باشد و اگر نیازمند اقدامات مقدماتی باشد آن ها نیز می توانند مطابق با طرح نهایی سازه مد نظر قرار گرفته شوند.

برپایی پارچه می بایست بابیشترین مراقبت لازم انجام گیرد تا اطمینان حاصل شود که به پارچه آسیبی وارد نمی شود. بر خلاف برپایی سازه های سنگین سنتی در این سازه ها می بایست مراقبت های لاز در برابر سرعت باد و همچنین باران در برپایی سازه مد نظر قرارگیرد.

نصب سازه غشایی

 نصب سازه غشایی

برپایی سازه پارچه ای

مدیریت پروژه

ساخت و نصب موفقیت آمیز سازه های پارچه ای در هر پروژه نیازمند توجه زیاد به جزئیات و هماهنگی کامل تمامی برنامه ها است.

 

دوام وپایداری سازه

پایداری و مقاومت سازه در مدت زمان استفاده یکی از مراحل مهم و ضروری برای هر سازه پارچه ای کششی است. تمیز کردن متناوب سازه وبازدید سازه در مدت زمان استفاده از آن عمر آن را افزایش می دهد.

 

طول عمر سازه

طول عمر سازه به عواملی مانند میزان بهینه بودن طرح سازه، دیتیل های مناسب و دوام بالای سازه بستگی دارد. با توجه بهتوسعه ای که در تکنولوژی مصالح سازه های پارچه ای ایجاد شده است و همچنین استانداردهای بالای ساخت این سازه ها، سازه های پارچه ای در حال حاضر جایگزین های مناسبی به لحاظ اقتصادی برای بیشتر سازه های سنتی محسوب می شوند.

 

نصب سازه غشایی

نمونه ای ازپروژه های کامل شده سازه های پارچه ای شرکت افزیر

 

ساعت کاری سایت

  • شنبه - چهارشنبه: 9- 17
  • پنجشنبه: 9-12

تماس با ما

  • شماره تماس: 021-88503626
  • آدرس ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • خیابان بهشتی، خیابان مفتح، کوچه۱۲ ، پلاک ۱۱، واحد ۶
بالا